• Galeria Małysz
  • Red Bull Content Pool
20/09/2019

Adam Małysz ambasadorem inwestycji w Wiśle

Rodzinne miasto Adama Małysza doczekało się inwestycji na miarę mistrza. W Wiśle powstaje pierwszy pięciogwiazdkowy hotel. Znakomity skoczek narciarski został ambasadorem obiektu.

Crystal Mountain Resort stanie na zboczu Bukowej Góry, co gwarantuje wspaniałe widoki na panoramę Wisły. Adam Małysz osobiście sprawdza postępy na budowie.

– Jeszcze kilka miesięcy temu miałem okazję uczestniczyć w inauguracji tej budowy, a dzisiaj, razem z przedstawicielem grupy Górskie Resorty, podziwiałem w jakim tempie powstaje ta inwestycja. Konstrukcja już robi wrażenie, a po zakończeniu prac budynek z pewnością będzie imponujący – mówi Adam Małysz.

Wspomniana inauguracja miała miejsce 28 października 2018 roku, kiedy to nastąpiło uroczyste podpisanie aktu erekcyjnego i wmurowanie go w fundamenty obiektu. Oprócz Adama Małysza, w wydarzeniu wzięli udział między innymi burmistrz Wisły Tomasz Bujok oraz z przedstawiciele spółki Wisła Mountain Resort.

 

Inwestycja realizowana jest przez spółkę należącą do grupy hotelowej Górskie Resorty. Hotel, oprócz apartamentów w wysokim standardzie, będzie dysponował kompleksem basenów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym dziką rzeką, zjeżdżalnią multimedialną, brodzikami z atrakcjami dla dzieci oraz basenem infinity, imponującym centrum konferencyjnym, strefą SPA oraz klubem i salą multimedialną. Zakończenie wszystkich prac oraz otwarcie hotelu planowane jest na ostatni kwartał 2020 roku.

Hotel realizowany jest w tzw. systemie condo, co oznacza, że każdy może stać się właścicielem apartamentu i zarabiać na jego wynajmie. Adam Małysz, który jest ambasadorem obiektu, dołączył do grona inwestorów i sam nabył apartament w Crystal Mountain Resort.

 

Następny Poprzedni
20/09/2019